ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Репід Трайдент-2019» завершено!

28 Вересня 2019

У суботу, 28 вересня , на Львівщині завершилися міжнародні командно-штабні навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2019».

На стадіоні військового містечка «Центральне» Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного востаннє вишикувалися підрозділи країн-учасниць. До цьогорічного «Репід Трайдент» долучилися понад 3500 солдатів та офіцерів із 14 країн світу.

В урочистій обстановці військовослужбовці окремої гірсько-штурмової бригади ОК «Захід» Сухопутних військ ЗС України, а також американські солдати під гімни обох країн спустили зі щогл прапори України та США.

– Рівень складності навчань «Репід Трайдент-2019» потребував неабиякої співпраці та координації військовослужбовців 14 країн-учасниць і цільових аудиторій цих навчань, – наголосив співкерівник навчань з американської сторони полковник Тімоті Клівленд. – Протягом усіх днів проведення навчань «Репід Трайдент-2019» ми спостерігали становлення та зміцнення відносин між усіма учасниками, а міцні стосунки означають сильнішу Європу на шляху у мирне майбутнє.

Кожен з учасників багатонаціональних маневрів отримав іменний сертифікат. Також відбулося нагородження військовослужбовців України, США та країн-учасниць.

– Хочу висловити слова щирої вдячності всім тим, хто підтримував нас як під час планування, так і під час самого навчання. Вдячні нашим партнерам за відданість і професіоналізм, виявлені під час підготовки наших підрозділів. Звертаючись до всіх учасників навчання, висловлюю впевненість у тому, що, виконуючи завдання, які ставили перед вами, ви отримали можливість навчати один одного та обмінювалися знаннями й бойовим досвідом, а багато хто з вас знайшов нових друзів і товаришів по зброї. Ці два тижні дали нам можливість здобути безцінний досвід і створили основу для продовження майбутньої міцної співпраці, – зазначив співкерівник навчання з української сторони полковник Олександр Жакун.

Згодом відбулася неофіційна церемонія обміну пам’ятними подарунками між підрозділами, а також спільне фотографування з офіційною символікою «Репід Трайдент-2019» – навчань, які вже ввійшли в історію розвитку Збройних Сил України.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Вишкіл, Міжнародне співробітництво, Міжнародні навчання, Навчання та тренування, НАТО, Новини