ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Репід Трайдент-2019»: стартувала польова фаза навчань

23 Вересня 2019
«Репід Трайдент-2019»: стартувала польова фаза навчань

Розпочався другий тиждень проведення міжнародного командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2019». На Львівщині у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного учасники навчання приступили до виконання практичної фази маневрів.

Співкерівники навчання з української та американської сторін полковники Олександр Жакун і Тімоті Клівленд у понеділок підсумували проведення командно-штабної фази. Зі слів офіцерів, багатонаціональні штаби вчасно та якісно провели процес планування відповідно до стандартів НАТО та з використанням технологій імітаційного моделювання. Всі задіяні секції дотримувалися визначених часових рамок у процесі планування та прийняття рішень.

Далі військові з 14 країн повинні реалізувати всі рішення штабів під час практичної фази у полі. За командою підрозділи, що задіяні у практичних відпрацюваннях, розпочали висування у задані райони та розгортання польових операційних баз, позицій, блокпостів тощо. Підрозділи окремої гірсько-штурмової бригади, зведеного батальйону МВС, підрозділи Держприкордонслужби України у реальному часі відпрацьовуватимуть завдання на місцевості. Умови майже бойові, адже їм протидіятиме унікальний підрозділ ЗС України — батальйон позначення практичних дій противника — так званий OPFOR.

— Ми готуємося до дуже непростого тижня у полі. Не буде легкої перемоги, адже проти нас гратиме досвідчений, винахідливий, здатний на нешаблонні дії противник. Утім ми налаштовані саме на перемогу. На успішну реалізацію тих завдань, які поставить перед нами штаб керівництва навчання, — зазначає представник окремої гірсько-штурмової бригади підполковник В’ячеслав Скоряк.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини