ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Репід Трайдент-2019»: перевірка натовпом і не лише

27 Вересня 2019
«Репід Трайдент-2019»: перевірка натовпом і не лише

Протягом місяця взвод бійців Військової служби правопорядку Західного територіального управління спеціально готувався, щоб під час проведення міжнародних навчань «Репід Трайдент-2019» пройти оцінювання першого рівня за стандартами НАТО.

Із першого дня навчань наші правоохоронці брали участь в обороні базових містечок, супроводженні та охороні високоповажних осіб, відбитті хімічного нападу та знешкодженні терористів. Останнім для військових правоохоронців стало випробовування натовпом.

 За задумом навчань, група офіцерів СІМІС під час переговорів із керівництвом щойно звільненого міста потрапила в засідку, яку організували спеціально навчені та заслані провокатори. Вони підбурили місцеве населення до актів непокори. Життя українських бійців опинилося під загрозою, адже самотужки впоратись із розгніваним натовпом їм було вже не під силу. Саме тоді і були екстрено викликані бійці взводу ВСП. Складність завдання полягала в тому, що проти правоохоронців стояли нібито неозброєні, проте агресивні й добре навчені молоді люди спортивної статури. Тож погасити конфлікт і визволити з блокади офіцерів СІМІС потрібно було без застосування вогнепальної зброї та бажано без активного застосування спецзасобів.

Із перших секунд у ряди бійців ВСП полетіли пластикові пляшки, наповнені піском, а «озвірілі найманці» були замасковані під місцевих мешканців. Та бійці ВСП, надійно прикрившись щитами, відтіснили провокаторів і розблокували автомобілі з українськими військовими.

За словами полковника ЗС Франції ДеТура, військовослужбовці підрозділу Військової служби правопорядку ЗС України, що брали участь у навчанні, добре виконали завдання, успішно пройшовши перший етап оцінювання щодо взаємосумісності з підрозділами НАТО.

 

 

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Навчання та тренування, Новини