ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Rapid Trident-2019: «Сіроманці» на полюванні!

22 Вересня 2019
Rapid Trident-2019: «Сіроманці» на полюванні!

На Львівщині в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки тривають міжнародні навчання «Репід Трайден-2019» за участю представників армій 14 країн.

Високий клас бойової майстерності своїм іноземним колегам демонструють українські воїни. Зокрема бійці 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго. Днями бійці українських Сил спеціальних операцій відпрацьовували зачистку місцевості малими групами спецпризначення, влаштовували засідки, захоплювали автомобілі  з «ворожих» штабів тощо.

На одній із навчальних ділянок полігону  воїни Святослава (саме так їх іноді називають українці) виконали навчальну вправу з облаштування засідки. Для того, щоб  буквально зливатися з оточуючим пейзажем, спецпризначенці повинні десятки разів відпрацьовувати вміння правильно вибирати місце для прихованого спостереження та захоплення об’єкта, за яким вони полюють.

Полювання українських спецпризначенців було успішним: знешкоджено противника та захоплено його транспорт – багатоцільовий армійський броньований позашляховик HMMWV разом з екіпажем.  Бійці провели детальний огляд транспорту, знайшли важливі дані та вирушили на базу. На все це воїни Святослава витратили лічені хвилини.

Це тренування є складовою частиною ширшого сценарію, за яким ментори країн-партнерів з Об`єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна (JMTG-U) оцінюють дії ввірених їм підрозділів під час атаки на територію міської забудови з подальшим боєм.

Об’єднана пресгрупа навчання «Репід Трайдент-2019»

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Міжнародні навчання, Новини, ССО