ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рада ООН з прав людини має відреагувати на грубі порушення Росією прав людини

18 Вересня 2019
Рада ООН з прав людини має відреагувати на грубі порушення Росією прав людини

42-га сесія Ради ООН з прав людини (РПЛ) розпочала розгляд одного з найбільш чутливих пунктів порядку денного «Ситуації у галузі прав людини, що потребують уваги з боку Ради». Про це повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ України.

Беручи участь у його обговоренні, Постійний представник України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві Юрій Клименко запропонував розглядати під цим пунктом, зокрема, ситуацію з правами людини у Російській Федерації та на тимчасово окупованих нею українських територіях. Довільні арешти і надмірне використання поліцейських сил для придушення мирних зібрань, позбавлення людей права на свободу думки та висловлювань й інші ганебні практики Росія застосовує не лише у себе вдома, а й у тимчасово окупованих АРК та окремих районах Донецької та Луганської областей, – зазначив український Постпред.

Він привернув у цьому зв’язку увагу до доповіді Генерального секретаря ООН, підготовленої на виконання резолюції ГА ООН 73/263, доповідей Управління Верховного комісара ООН з прав людини щодо становища в Україні, в яких відображені вказані та інші порушення прав людини та міжнародного гуманітарного права з боку РФ на українських територіях.

«Така поведінка Росії має отримати належну реакцію з боку РПЛ і міжнародного співтовариства в цілому», – наголосив Юрій Клименко.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини світу та України