Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Понад 1000 учасників бойових дій пройшли реабілітацію на базі Одеського військового санаторію

17 Вересня 2019
Понад 1000 учасників бойових дій пройшли реабілітацію на базі Одеського військового санаторію

Попри те, що Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» де-факто працює лише три місяці, за цей період тут вдалося відпочити та оздоровитися понад 1000 учасникам бойових дій. Ще на початку року військовий санаторій, який був створений на базі колишнього санаторію «Лермонтовський», перебував просто в жалюгідному стані. Ремонт тут не робили ще з радянських часів, а медичне обладнання здебільшого було застаріле та подекуди  зовсім не придатне до використання.

– Нам вдалось у максимально стислі терміни створити всі необхідні побутові умови для прийому учасників бойових дій. Підготовлено номери в спальних корпусах, проведено ремонтно-відновлювальні роботи в їдальні та закуплено нове кухонне обладнання. Наразі практично завершено капітальний ремонт внутрішніх приміщень лікувального корпусу, саме туди найближчим часом буде встановлено нове бальнеологічне та фізіотерапевтичне обладнання. На закупівлю цього обладнання пішло майже 5 млн гривень. До послуг відпочивальників буде підводний душ-масаж, циркулярний душ, висхідний душ, душ Шарко, обладнання для електро- та світлотерапії, інших видів апаратної терапії тощо, – розповідає начальник Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» Ілля Лубашев.

Також у кабінетах лікувального корпусу встановлюють металопластикові перегородки, а під самою будівлею розпочали заміну водопровідних труб та ремонт каналізаційних колодязів.

– Далі розпочнеться реконструкція всіх спальних корпусів. Ми плануємо збільшити площу санітарних вузлів у всіх спальних номерах, встановимо туди нові умивальники, унітази. Зробимо проєктування  за євростандартами. Усі номери матимуть нові меблі та металопластикові вікна, відновимо систему опалення. Після ремонту кімнати стануть зручними та комфортними, буде не гірше, ніж у тризірковому готелі, – каже Ілля Лубашев.

Загалом, у Центрі медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» планують провести капітальний та поточний ремонт усіх адміністративних і лікувальних корпусів, інших об’єктів інфраструктури. Керівництво санаторію поставило амбітні завдання – зробити тут, на узбережжі Чорного моря, для учасників бойових дій найкращий сервіс та умови для відпочинку.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Ветерани АТО та ООС, Військова медицина, Новини, Реабілітація