Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Понад 100 учасникам бойових дій іноземні стоматологи безкоштовно встановлять імплантати

10 Вересня 2019
Понад 100 учасникам бойових дій іноземні стоматологи безкоштовно встановлять імплантати

Другий день на базі Центральної стоматологічної поліклініки Міністерства оборони України триває благодійна місія  відомої Південнокорейської компанії Osstem з установки імплантатів учасникам АТО/ООС.  Двадцять лікарів, цього разу з Австралії, що співпрацюють з Osstem, планують зробити операції з імплантації майже сотні українських бійців.

– Це для нас велика честь і висока відповідальність – надавати допомогу захисникам української землі, – зазначив у розмові з кореспондентом АрміяInform Генеральний директор Osstem Ukraine пан Джин Кихва. – Ми маємо дуже тісні стосунки з керівництвом військової стоматологічної поліклініки та готові їх і надалі розвивати в інтересах здоров`я українських воїнів.

Станом на сьогодні прооперовано вже понад 50 учасників бойових дій. Завершиться благочинна акція 13 вересня  Міжнародною науково-практичною конференцією «Актуальні питання та перспективи розвитку військової стоматології», яка буде присвячена 75-й річниці створення Центральної стоматологічної поліклініки Міністерства оборони України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини