ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пересувний стоматкабінет на передовій може за день пролікувати до 15 пацієнтів

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Вересня 2019, 9:19

Більше ніж тридцять виїздів на передову під час ротації в районі проведення операції Об’єднаних сил зробили медики пересувного стоматологічного кабінету 59-го військового госпіталю.

Зайцеве, Попасна, Кримське, Новгородське, Станиця Луганська — ось неповний перелік місць, де вели прийом фахівці. Стоматкабінет обладнаний у вантажному автомобілі, там є все потрібне для лікування пацієнтів. У просторому фургоні встановлено сучасне стоматологічне крісло з підключеною турбіною і ультразвуковий прилад для очищення та стерилізації інструменту.

У штаті пересувного кабінету три людини: лікар-стоматолог, медбрат і водій-санітар. За словами начальника кабінету лейтенанта медичної служби Олександра Журомського, тільки за один місяць під час перебування на лінії розмежування медики стоматкабінету прийняли понад 180 військовослужбовців однієї з механізованих бригад.

У журналі ми прочитали десятки вдячних відгуків від солдат, сержантів і офіцерів. Ось кілька з них: «Від щирого серця дякую хлопцям за кваліфіковану допомогу. У вас золоті руки! Ви справжні майстри своєї справи. Спасибі! Старший солдат Юрій Гаврильченко».

«Навіть не знаю, щоб я робив зі своїм гострим зубним болем на передовій. Ваша допомога виявилася дуже своєчасною. Дякую за вашу працю! Дай вам, Боже, здоров’я! Сержант Олександр Бруско».

Медики ніколи не відмовляють і цивільному населенню, яке проживає в районі бойових дій. Адже у деяких населених пунктах немає своїх стоматологічних поліклінік, тому мешканці звертаються по допомогу до військових медиків. Зазвичай це люди похилого віку та інваліди. Пропускна здатність кабінету — до 15 осіб на день.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: