ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пересувний стоматкабінет на передовій може за день пролікувати до 15 пацієнтів

22 Вересня 2019
Пересувний стоматкабінет на передовій може за день пролікувати до 15 пацієнтів

Більше ніж тридцять виїздів на передову під час ротації в районі проведення операції Об’єднаних сил зробили медики пересувного стоматологічного кабінету 59-го військового госпіталю.

Зайцеве, Попасна, Кримське, Новгородське, Станиця Луганська — ось неповний перелік місць, де вели прийом фахівці. Стоматкабінет обладнаний у вантажному автомобілі, там є все потрібне для лікування пацієнтів. У просторому фургоні встановлено сучасне стоматологічне крісло з підключеною турбіною і ультразвуковий прилад для очищення та стерилізації інструменту.

У штаті пересувного кабінету три людини: лікар-стоматолог, медбрат і водій-санітар. За словами начальника кабінету лейтенанта медичної служби Олександра Журомського, тільки за один місяць під час перебування на лінії розмежування медики стоматкабінету прийняли понад 180 військовослужбовців однієї з механізованих бригад.

У журналі ми прочитали десятки вдячних відгуків від солдат, сержантів і офіцерів. Ось кілька з них: «Від щирого серця дякую хлопцям за кваліфіковану допомогу. У вас золоті руки! Ви справжні майстри своєї справи. Спасибі! Старший солдат Юрій Гаврильченко».

«Навіть не знаю, щоб я робив зі своїм гострим зубним болем на передовій. Ваша допомога виявилася дуже своєчасною. Дякую за вашу працю! Дай вам, Боже, здоров’я! Сержант Олександр Бруско».

Медики ніколи не відмовляють і цивільному населенню, яке проживає в районі бойових дій. Адже у деяких населених пунктах немає своїх стоматологічних поліклінік, тому мешканці звертаються по допомогу до військових медиків. Зазвичай це люди похилого віку та інваліди. Пропускна здатність кабінету — до 15 осіб на день.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Військова медицина, Новини, ООС