ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Перед десятикілометровим марш-кидком розвідники не спали добу

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Вересня 2019, 11:40

На Львівщині на завершальному етапі змагання на кращий розвідувальний взвод Збройних Сил України

Останній день змагань розвідників був чи не найскладнішим для його учасників. До остаточного визначення переможців залишалося два етапи: виконання бойової стрільби у складі взводу в нападі та здійснення марш-кидку в повному спорядженні на 10 кілометрів. А у 18:00 напередодні й до ранку розвідвзводи виконували завдання з пошуку об’єкта противника у визначеному районі. Тобто фактично всю ніч розвідники діяли в умовному тилу ворога і вже добу перебували, що називається, на ногах. Фізичне і психологічне навантаження – величезне. Та наперекір виснаженню, усі учасники у визначений час зібралися на військовому стрільбищі.

Як розповів заступник начальника розвідувального управління штабу командування Сухопутних війсь полковник Валерій Маркін, минулого року під час виконання вправи вогневої підготовки виконувалась і стрільба з бойової машини піхоти. Нині, у зв’язку з участю у змаганнях  військовослужбовців Національної гвардії України, було прийнято рішення всім надати рівні можливості. Однак складнішою стала сама ділянка для виконання вправи навчальних стрільб. Її рельєф передбачав і рівнину, але  загалом місцевість була  з вирвами та перепадами висот.

– Основною умовною ціллю для розвідників є вузол зв’язку противника. Тому передбачено, що їм треба під час нальоту зняти з вишки часового, знищити охорону та обслуговуючий персонал і ліквідувати саму станцію зв’язку. Для цього передбачено 5 рубежів відкриття вогню та 34 мішені. Боєприпаси видаються з розрахунку: снайперу 10 патронів, стрільцю з глушником таж кількість, кулеметнику 50 набоїв, решта групи по одинадцять для автомата, командиру плюс 10 набоїв для пістолета з перезарядкою по 5 цілях, і на всіх дві гранати, – розповів керівник стрільби майор Андрій Стопуряк.

Під час цієї вправи розвідники повинні були показати не тільки свою влучність, а майстерне пересування по місцевості в складі групи, чітке виконання команд свого командира, тактичні прийоми під час нападу на об’єкт та відходу.

Слід зауважити, що найкраще впорались з цим завданням розвідники, які представляли сухопутку. У стрільбі вони з великим відривом обігнали всіх своїх конкурентів.

А потім марш-кидок на 10 кілометрів, який імітував власне відхід розвідувального взводу після виконання завдання та його повернення (евакуацію). Наперед зауважу, що тут не було рівних команді Академії Сухопутних військ з міста Одеса.

Наразі судівська колегія конкурсу розвідників рахує всі бали за всіма етапами. Арміяinform обов’язково  розповість про переможців  змагання на кращий розвідувальний взвод Збройних Сил України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram