ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Перед десятикілометровим марш-кидком розвідники не спали добу

6 Вересня 2019, 11:40
Перед десятикілометровим марш-кидком розвідники не спали добу

На Львівщині на завершальному етапі змагання на кращий розвідувальний взвод Збройних Сил України

Останній день змагань розвідників був чи не найскладнішим для його учасників. До остаточного визначення переможців залишалося два етапи: виконання бойової стрільби у складі взводу в нападі та здійснення марш-кидку в повному спорядженні на 10 кілометрів. А у 18:00 напередодні й до ранку розвідвзводи виконували завдання з пошуку об’єкта противника у визначеному районі. Тобто фактично всю ніч розвідники діяли в умовному тилу ворога і вже добу перебували, що називається, на ногах. Фізичне і психологічне навантаження – величезне. Та наперекір виснаженню, усі учасники у визначений час зібралися на військовому стрільбищі.

Як розповів заступник начальника розвідувального управління штабу командування Сухопутних війсь полковник Валерій Маркін, минулого року під час виконання вправи вогневої підготовки виконувалась і стрільба з бойової машини піхоти. Нині, у зв’язку з участю у змаганнях  військовослужбовців Національної гвардії України, було прийнято рішення всім надати рівні можливості. Однак складнішою стала сама ділянка для виконання вправи навчальних стрільб. Її рельєф передбачав і рівнину, але  загалом місцевість була  з вирвами та перепадами висот.

– Основною умовною ціллю для розвідників є вузол зв’язку противника. Тому передбачено, що їм треба під час нальоту зняти з вишки часового, знищити охорону та обслуговуючий персонал і ліквідувати саму станцію зв’язку. Для цього передбачено 5 рубежів відкриття вогню та 34 мішені. Боєприпаси видаються з розрахунку: снайперу 10 патронів, стрільцю з глушником таж кількість, кулеметнику 50 набоїв, решта групи по одинадцять для автомата, командиру плюс 10 набоїв для пістолета з перезарядкою по 5 цілях, і на всіх дві гранати, – розповів керівник стрільби майор Андрій Стопуряк.

Під час цієї вправи розвідники повинні були показати не тільки свою влучність, а майстерне пересування по місцевості в складі групи, чітке виконання команд свого командира, тактичні прийоми під час нападу на об’єкт та відходу.

Слід зауважити, що найкраще впорались з цим завданням розвідники, які представляли сухопутку. У стрільбі вони з великим відривом обігнали всіх своїх конкурентів.

А потім марш-кидок на 10 кілометрів, який імітував власне відхід розвідувального взводу після виконання завдання та його повернення (евакуацію). Наперед зауважу, що тут не було рівних команді Академії Сухопутних військ з міста Одеса.

Наразі судівська колегія конкурсу розвідників рахує всі бали за всіма етапами. Арміяinform обов’язково  розповість про переможців  змагання на кращий розвідувальний взвод Збройних Сил України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини