ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Оперативний резерв «вісімки» знову в строю

20 Вересня 2019

У 8-му окремому полку Сил спеціальних операцій тривають двотижневі збори з військовослужбовцями оперативного резерву першої черги.

Усі резервісти,  починаючи з 2014 року, вже проходили службу в цьому полку в різні хвилі мобілізації. 98 відсотків із них мають досвід виконання бойових завдань у Донецькій та Луганській областях.

– Вчити їх не треба, – каже начальник штабу зборів. – Наше завдання – за ці два тижні відновити та вдосконалити їхні вміння, навички і натренованість під час комплексних занять з тактико-спеціальної підготовки, – підкреслив офіцер.

Загалом усі практичні заняття, а це: ведення спеціальної розвідки (засади, нальоти, облаштування місць денного відпочинку), вогнева підготовка (застосування стрілецької зброї, ДШК, гранатометів різних систем, мінометів), тактичної медицини, водіння легкоброньованих і вантажних автомобілів, інженерна підготовка (робота з мінами, саморобними вибуховими пристроями, подолання замінованих ділянок місцевості тощо), відбувається на загальному тактичному фоні в рамках тактико-спеціальних навчань із залученням визначених підрозділів полку.

Підсумком зборів стане 20-кілометровий добовий вихід у повному спорядженні у визначений район для виконання спеціальних розвідувально-диверсійних завдань в умовному тилу противника.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Вишкіл