ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Не бажаєш на строкову службу, йди на контрактну

25 Вересня 2019, 16:06
Не бажаєш на строкову службу, йди на контрактну

Деякі призовники замість строкової служби обирають контрактну. Такі випадки не часті, але мають місце. Ці молоді люди бачать  у контрактній службі більше переваг. Нагадаємо, за законодавством на контрактну службу можна йти з 18 років, на строкову призивають з 20-ти. Перший контракт укладають на три роки. Строкова служба – півтора року. Але ж контрактник отримує грошове забезпечення не менше 10 тис. грн та чималий соціальний пакет.

За словами військового комісара Київського міського військового комісаріату Сергія Клявліна,  у Києві за липень, серпень, вересень цього року 157 киян виявили бажання служити за контрактом. 59 із них відправили до навчальних центрів,  решта відразу поїхали до військових частин, бо вже мають військову спеціальність та досвід служби. Тобто, військова служба на ринку праці й у столиці має непогані рейтинги. І це при тому, що в Києві середня зарплата перевищила 15 тисяч грн.

Полковник Сергій Клявлін розповів, що під час комплектування частин контрактниками пріоритет надають ДШВ та іншим бойовим підрозділам.

Загалом від початку року 435 мешканців столиці підписали контракт зі Збройними Силами України, приблизно 18 відсотків із них жінки.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Актуально, Новини