ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Навчання «Rapid Trident-2019»: дбаємо про безпеку!

14 Вересня 2019
Навчання «Rapid Trident-2019»: дбаємо про безпеку!

Керівництво військового навчання “Rapid Trident-2019” звертається до мешканців населених пунктів, розташованих навколо Міжнародного центру миротворчості та безпеки та гостей Львівщини із наполегливим проханням обмежити відвідування території навчальних ділянок військового полігона із міркувань турботи про безпеку

У понеділок, 16 вересня, на території центрального військового містечка Міжнародного центру миротворчості та безпеки академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в Яворівському районі Львівської області відбудеться урочиста церемонія підйому прапорів України та Сполучених Штатів Америки, яка ознаменує старт наймасштабніших міжнародних військових навчань на теренах нашої країни у 2019 році.

У період із 16 по 28 вересня на Львівщині перебуватимуть понад 3 тисячі  військових із 14 країн. Під час занять на навчальних ділянках залучатимуть бронетехніку та проводитимуть навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснюватимуть польоти вертольотів армійської авіації тощо.

У зв’язку із цією подією командування Львівського гарнізону та керівництво навчання докладе максимум зусиль для забезпечення безпеки цивільного населення та особового складу, виконання норм чинного законодавства України та дотримання статутного порядку в зоні проведення заходу міжнародного військового співробітництва.

Керівництво навчання звертається до мешканців населених пунктів, розташованих навколо Міжнародного центру миротворчості та безпеки, гостей Львівщини із наполегливим проханням обмежити відвідування території навчальних ділянок військового полігона із міркувань турботи про безпеку.

Не заходити та не заїжджати жодним видом транспорту в зони, позначені покажчиками, або оточені допоміжним військовим персоналом. Деякі ділянки місцевості та автомобільних доріг будуть закриті для проходу та проїзду.

Наголошуємо, що територія військового полігона охоронятиметься підрозділами Військової служби правопорядку Збройних Сил України, які мають повноваження затримувати підозрілих осіб на території військових об’єктів на термін до 72 годин для з’ясування обставин. Також відбуватиметься рух колон військової техніки та польоти вертольотів армійської авіації у районі проведення навчання.

Просимо водіїв під час зустрічі на дорогах із військовими колонами дотримуватись правил, визначених Правилами дорожнього руху України та уважно слідкувати за сигналами та вказівками, які подають екіпажі військової інспекції дорожнього руху (ВІБДР) Військової служби правопорядку ЗС України. Командування навчання просить із розумінням поставитися до певних обмежень та незручностей, пов’язаних із проведенням військового навчання та посиленими заходами безпеки.

Переконані, що цей захід міжнародного військового співробітництва, який є надзвичайно важливим для системи національної безпеки України, відбудеться на високому організаційному рівні й матиме позитивну динаміку розвитку відносин нашої держави з багатьма країнами світу».

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини