ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Найкращі боксери «Сходу» – артилеристи із Запоріжжя

20 Вересня 2019, 11:37
Найкращі боксери «Сходу» – артилеристи із Запоріжжя

До міста Чугуїв на боксерський чемпіонат, який тривав три дні, прибули понад 50 спортсменів-військовослужбовців із 11 військових частин оперативного командування «Схід».

До змагань долучилися як спортсмени-початківці, так і професіонали – майстри спорту і кандидати в майстри спорту з боксу, суддівство здійснювали судді Національної категорії.

– Чемпіонат ми проводимо вже вдруге. Його головна мета – морально-психологічне розвантаження особового складу після повернення із району бойових дій, популяризація цього виду спорту серед військовослужбовців, оцінка рівня фізичної підготовки військових спортсменів та відбір кращих із них до подальших змагань, – розповів начальник служби фізичної підготовки та спорту оперативного командування «Схід» підполковник Євген Коробка. За його словами, наступний етап боротьби, на якому змагатимуться боксери Сухопутних військ, відбудеться  з 1 по 4 жовтня у Хмельницькому.

У ході тривалої та напруженої боротьби перемогу вибороли боксери артилерійської бригади із Запорізької області.

Другу та третю сходинку п’єдесталу пошани зайняли військовослужбовці окремої механізованої бригади «Холодний Яр» та військові зв’язківці з Дніпропетровщини.

По завершенню змагань переможці отримали заслужені кубки, медалі та грамоти. Також військових спортсменів відзначили нагрудними знаками від начальника Генерального штабу Збройних Сил України та командувача Сухопутних військ. А кращий боксер отримав від мера Чугуєва унікальний подарунок –  боксерські рукавиці з підписом Віталія Кличка.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Спорт