ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Житомирщині розпочав діяти ветеранський простір психологічної допомоги

30 Вересня 2019

У Новоград-Волинському на Житомирщині розпочав працювати ветеранський простір. Одним із його ідейних натхненників став отець Сергій (Дмитрієв), військовий капелан 30-ї окремої механізованої бригади імені К. Острозького та голова правління благодійної організації Eleos-Ukraine. Першим кроком діяльності простору стала робота клубу психологічної підтримки, який ветерани назвали «До життя». У подальшому планується залучити фахівців, які надаватимуть ветеранам консультації з юридичних, фінансових та з питань соціального захисту.

Як наголосив отець Сергій, Новоград-Волинський – це містечко, 30 відсотків населення якого – військовослужбовці зі своїми сім’ями, адже тут дислокуються чимало військових частин. Тож 8 тис. ветеранів і діючих військовослужбовців з міста та району потребують постійної уваги з боку не тільки влади, а й громадськості.

– Тому ми разом із благодійною організацією FREE ZONE, зокрема і з її регіональним координатором психологом і реабілітологом Ігорем Прищепою, заручившись підтримкою Мінвету та Мінюстиції, розпочали надавати психологічні консультації військовим та членам їхніх родин.

Ігор Прищепа, який  спеціалізується на корекції психосоматичних розладів, провів майстер-класи для військових психологів, під час яких поділився досвідом роботи з людьми, які мають посттравматичний стресовий розлад, та розповів про мікропсихологічні навички, що допомагають у роботі з людьми, які мають залежності, тощо. Окрім того, упродовж тижня він консультував ветеранів та їхніх дружин.

– Зважаючи на те, що я живу в Полтаві й не можу постійно перебувати у Новоград-Волинському, – розказав Ігор Прищепа, – була створена група активних ветеранів. Вони постійно проводять зустрічі на базі соціального підприємства демобілізованого бійця Олександра Гороха, який нещодавно запустив власну справу і допомагає товаришам повертатися до мирного життя. Тож відтепер учасники бойових дій у будь-який момент можуть прийти по допомогу до цього ветеранського клубу. А за потреби звернутися до мене за психологічною консультацією по телефону. Незабаром планую знову вирушити до Новоград-Волинського і допомагати вже на місці.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Реабілітація, Соціальний захист