ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Харківщині побільшало охочих служити у війську

18 Вересня 2019, 13:15
На Харківщині побільшало охочих служити у війську

На Харківщині з початком осені значно більше осіб стали цікавитися військовою службою за контрактом у Збройних Силах України.

— У серпні ми з близько 250–300 хлопців і дівчат відібрали понад 150 кандидатів для служби за контрактом, — розповів заступник начальника відділу комплектування та призову Харківського ОВК майор Андрій Котенко. — Протягом же двох тижнів вересня до райвійськкоматів прийшло вже понад 300 осіб. Загалом упродовж 2019 року близько 1400 осіб стали воїнами-контрактниками.

Також офіцери військкомату повідомили, що серед охочих служити у війську зростає кількість осіб із бойовим досвідом.

— Якщо в червні чи липні 2019 року серед кандидатів на службу за контрактом учасників АТО/ООС було приблизно 20–25 %, то у серпні таких було вже 35 %. У першій половині вересня ця позитивна тенденція також мала місце, — пояснив майор Андрій Котенко.

Переважна більшість хлопців і дівчат, що вже мають військовий досвід, просять направити їх до тих армійських колективів, у яких вони служили раніше. При цьому їх не лякають труднощі у виконанні обов’язків, навіть у польових умовах.

— Приходять до нас і чимало прихильників елітних родів військ. На їхні численні запитання в обласному військкоматі охоче відповідають представники військових частин ДШВ, Сил спеціальних операцій і морської піхоти. Після ретельного відбору найкращих із кандидатів направлять до військових частин, — уточнив майор Андрій Котенко.

Тих, хто ще не служив в армії, наприкінці вересня відправлять до навчальних центрів Збройних Сил України, де вони опанують військову спеціальність, а потім їх розподілять по військових частинах.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини