ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Дніпропетровщині не обділяють захисників України земельними ділянками

27 Вересня 2019
На Дніпропетровщині не обділяють захисників України земельними ділянками

Як повідомили у регіональному Головному управлінні Держгеокадастру, від початку запровадження ініціативи про безкоштовне забезпечення учасників АТО/ООС земельними ділянками у Дніпропетровській області землевпорядники надали військовослужбовцям 12 221 дозвіл на розробку проєктів землеустрою на земельні ділянки площею 21 062, 8 га.

Зазначається, що із загальної кількості земель для ведення особистого селянського господарства учасники бойових дій планують використати 10 657 ділянок площею 20 878,1 га. Ще 1 316 земельних наділів площею 154, 66 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд. Для індивідуального садівництва та дачного будівництва військовослужбовцям виділили 248 ділянок площею 31,02 гектара. Решта дозволів перебувають на розгляді у землевпорядній службі.

За весь період по регіону затверджено 8 045 проєктів із землеустрою.

На сьогодні в області 20 384 військових звернулось до держави або органів місцевого самоврядування за отриманням земельного наділу. За серпень 2019 року органи земельних ресурсів Дніпропетровщини отримали 194 заяви від бійців АТО та було затверджено 74 проєкти землеустрою і передано у власність учасникам АТО.

– Звернення від учасників АТО землевпорядники розглядають у першочерговому порядку, – зазначають у регіональному ГУ Держгеокадастру. – Продовжується  пошук вільних земельних масивів, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям та їхнім родинам. По Дніпропетровській області станом на 1 вересня 2019 року зарезервовано земельні масиви площею 239,8 га.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Соціальний захист