Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Митрополит Епіфаній визволеним морякам: «Ви – новітні герої України, приклад незламної сили духу українців»

9 Вересня 2019
Митрополит Епіфаній визволеним морякам: «Ви – новітні герої України, приклад незламної сили духу українців»

Сьогодні предстоятель Православної церкви України Епіфаній провідав визволених з російського полону українських моряків  у Національному військово-клінічному медичному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь». Він привітав моряків  з поверненням до України.
– Ваші матері щодня просили мене помолитися за вас, я завжди їм говорив – майте надію на Бога і Господь зробить так, щоб якнайшвидше ми зустрілися, – сказав митрополит.
Військові моряки отримали від митрополита Епіфанія ікони Покрови Пресвятої Богородиці, Архистратига Михаїла та Архангела Михаїла, а також молитовник та освячені браслети.
– Ворог думає, що за допомогою війська він може нас поневолити фізично, але наші військові моряки довели, що є сильними духом, і ми відстоїмо незалежність нашої країни. Вам випало витримати важкі випробування, вони дали вам час переосмислити ваше життя і не зламатися. Я радий, що всі ці випробування для вас закінчилися. Але наразі ви маєте стати захисниками тих, хто досі перебуває в полоні. Адже ми всі маємо діяти спільно, щоб наблизити мир на нашій землі. Я бажаю, щоб Господь надалі любив і підтримував вас і всю Україну. Вітаю вас із поверненням. Ви для нас – справжні новітні герої, які є зразком стійкості і міцності сили духу українських воїнів, – додав Блаженнійший Епіфаній.
– Завжди в госпіталі з пораненими був не тільки лікар, а й священник. Українська православна церква завжди з повагою ставиться до захисників Батьківщини. У нашому госпіталі функціонує Храм Пресвятої Богородиці, приємно, що з самого ранку до нього приходили наші моряки. Сподіваюся, візит митрополита прискорить духовне зцілення наших військових, – сказав начальник Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук.

Читайте нас у Facebook
Новини