ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Молодь Полтавщини дедалі активніше віддає перевагу військовій службі

25 Вересня 2019

Широкий спектр питань щодо посилення військово-патріотичного виховання та підготовки учнівської молоді до служби у Збройних Силах України став темою розширеної наради у Полтавській обласній державній адміністрації.

Участь у заході взяли керівники органів управління освітою міст та районів області, медичні працівники, представники Збройних Сил України, органів Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції.

Засідання відбулось у форматі круглого столу, який надав можливість  його учасникам обмінятись досвідом та думками щодо активізації навчально-виховного процесу в контексті підготовки майбутніх захисників держави.

На думку заступника військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату по роботі з особовим складом підполковника Едуарда Бородая, освітяни Полтавщини зробили важливий крок у системі військово-патріотичного виховання молоді.  –  Наша область стала першою в Україні, яка ініціювала отримання навчальними закладами учбової зброї, – відзначив офіцер. – І робота у цьому напрямку дедалі активніше набирає обертів.

Значною мірою якість викладання предмета «Захист Вітчизни», організація табірних зборів із молоддю та інших патріотичних заходів сприяли і тому, що за останній рік на 40 відсотків підвищилась кількість полтавців, які висловили бажання служити у Збройних Силах України на контрактній основі. План призову на строкову військову службу теж виконується у повному обсязі.

Також  на засіданні увагу освітян було акцентовано на створенні та реконструкції матеріально-технічної бази військово-патріотичного виховання. Зокрема залишаються актуальними питання будівництва у школах стрілецьких тирів, смуг перешкод, відтворення спеціалізованих приміщень для викладання предмета «Захист Вітчизни»

Учасники обговорення одностайно підтримали пропозицію керівників освіти області та  військового командування щодо активного залучення до навчально-виховного процесу матеріально-технічної бази військових частин гарнізону та досвіду учасників бойових дій на Сході України.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Патріотичне виховання