ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мешканцям військових містечок на Дніпропетровщині пообіцяли відновити безперебійне водопостачання до кінця року

20 Вересня 2019
Мешканцям військових містечок на Дніпропетровщині пообіцяли відновити безперебійне водопостачання до кінця року

На Дніпропетровщині мешканці військових містечок Гвардійського та Черкаського не один рік частенько простоюють у черзі з відрами по воду, бо мережа водопостачання на окремих ділянках, як решето. Про це Інформагентство АрміяInform нещодавно повідомляло.

Розв’язання цієї проблеми обговорювали на нараді, що відбулась у Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

— Це кричуща ситуація. Треба якнайшвидше розв’язати проблему, щоб понад 10 тис. мешканців нарешті знову щодня мали в кранах питну воду, — зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко, пише сайт адміністрації.

Повідомляється, що буде визначено найпроблемніші ділянки та обласним коштом реконструйовано ділянки водогону Гвардійське-Черкаське для забезпечення безперебійного водопостачання.

Надалі планують побудувати свердловину на місцях, щоб із неї добувати воду.

— Найближчим часом визначимо найпроблемніші ділянки і до кінця року реконструюємо їх, щоб дати мешканцям воду, — сказав директор департаменту ЖКГ Дніпропетровської ОДА Андрій Коломоєць. — Оновлювати водогін повністю економічно невигідно. Доцільніше відмовитися від централізованого водопостачання і добувати воду зі свердловини.

Також зазначається, що земельну ділянку під свердловину має виділити Міністерство оборони. Голова Дніпропетровської облдержадміністрації доручив підготувати відповідне звернення.

Нині воду у селища та військові частини подають по 2–4 години на добу. Через численні прориви труб безперебійне водопостачання налагодити не вдається.

Фото – Дніпропетровська ОДА

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини