ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Литовці поділились з українськими авіаторами досвідом боротьби з БПЛА

19 Вересня 2019
Литовці поділились з українськими авіаторами досвідом боротьби з БПЛА

У Вінниці відбулася зустріч керівного складу Повітряних Сил ЗС України з представниками литовської фірми ATRI. Наші партнери по Альянсу прибули до України ділитись досвідом боротьби з безпілотними літальними апаратами й використання тепловізійних систем нічного бачення.

Кореспонденту АрміяInform пояснили, що останнє питання для українців було особливо цікавим, адже досвід російсько-української війни свідчить, що більшість бойових зіткнень з російськими терористами відбувається саме у нічний час. Тож будь-які нові знання стосовно застосування тепловізійних систем для нас є дуже корисними.

Йшлося не лише про досвід використання, а, власне, й створення такого обладнання. Під час зустрічі українцям представили можливості та переваги тепловізійної системи нічного керування ATRI TINDS, яку виробляють у Литві. Вона є універсальною і може бути встановлена на будь-який тип техніки.

— Її перевагою є те, що ця система «бачить» до 600 метрів й адаптована до використання в Україні, — підкреслив пан Андрій Крохін, представник литовської фірми ATRI.

Інша частина зустрічі була присвячена не менш болючій темі боротьби з безпілотними літальними апаратами, що розглядалася у контексті периметральної охорони критично важливих об’єктів. Йшлося про досвід використання допплерівського радару Blighter, виробником якого є Велика Британія та боротьба з БПЛА за допомогою комплексної системи AUDS.

— Зустріч була корисною у контексті набуття нового досвіду, — прокоментував ТВО начальника служби РЕБ штабу Командування Повітряних Сил ЗСУ. — Нині не йдеться про конкретні висновки чи закупівлі. Наразі ми ретельно вивчаємо можливості представленого обладнання та ефективність його застосування.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл, Новини світу та України