ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Десантний корабель «Юрій Олефіренко» на ремонті у Миколаєві

10 Вересня 2019
Десантний корабель «Юрій Олефіренко» на ремонті у Миколаєві

На ДП «Миколаївський суднобудівний завод» продовжуються планові ремонті роботи та технічне відновлення середнього десантного корабля ВМС ЗС України «Юрій Олефіренко».

Наразі працівниками суднобудівного підприємства проводяться заходи з обстеження, перевірки та ремонту вузлів і механізмів корабля. Передусім відновлюють систему головного двигуна та дизель-генераторів. Триває процес очищення, дефектації, ремонту й фарбування зовнішньої обшивки та конструкцій корпусу десантного корабля. Також на кораблі ремонтують електромеханічну частину, носову десантну апарель, гвинто-стернову систему та якірно-швартовий пристрій тощо.

Середній десантний корабель «Юрій Олефіренко» – найбільший та єдиний корабель такого класу у ВМС ЗС України. Звели його у 1970 році на польській верфі у Гданську. Три роки тому його перейменували на честь загиблого під Маріуполем командира 73-го Морського центру спецпризначення капітана 1 рангу Юрія Олефіренка. Раніше корабель носив назву «Кіровоград».

Головне призначення корабля ‒ транспортування у визначені райони виконання бойових завдань підрозділів морської піхоти або спеціального призначення з штатним озброєнням та технікою з їхнім подальшим десантуванням на узбережжя.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Новини світу та України, Озброєння та техніка