ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

75-ту річницю спільної стратегічної операції «Френтік» відзначили на Полтавщині

22 Вересня 2019
75-ту річницю спільної стратегічної операції «Френтік» відзначили на Полтавщині

Широкомасштабна низка святкових заходів відбулась на базі Полтавської філії Національного військово-історичного музею України, яку очолює полковник запасу Віктор Дейнега.

В урочистому мітингу та відкритті пам’ятного знака на честь 75-ї річниці операції «Френтік» взяли участь представники Офісу Президента України, органів державної влади, військовослужбовці  та ветерани Збройних Сил, учасники бойових дій на Сході держави, представники посольства США в Україні та почесні гості.

Присутні вшанували звитяжний подвиг військовослужбовців країн антигітлерівської коаліції. А на завершення мітингу до підніжжя монумента була закладена капсула зі зверненням до майбутніх поколінь.

Після покладання квітів до пам’ятного знака відбулась насичена концертна програма за участю мистецьких колективів області та показовий виступ військового оркестру гарнізону і вихованців військово-спортивного центру «Воїн».

Найбільше враження цього дня на полтавців та гостей міста справила реконструкція подій 1944 року, коли Полтавський аеровузол зазнав бомбардування гітлерівської авіації. Активну участь у відтворенні події тих років взяли військово-історичні клуби Харківщини, Полтавщини, Київщини, Черкащини та інших областей України.

Також ентузіасти-реконструктори представили на огляд зразки військової техніки, озброєння та одностроїв часів Другої світової війни. До речі, майже вся автомобільна та бронетехніка прибули до Полтави власним ходом.

Присутні також мали змогу ознайомитися з оновленою колекцією експонатів музею, тематичними фотовиставками, зразками сучасної бойової та спеціальної техніки.

Яскравим доповненням святкових заходів став виступ у міському Будинку культури Національного президентського оркестру, а також театральний квест за участю працівників Полтавського музею авіації та космонавтики, присвячений річниці операції «Френтік».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини