ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Звільнення моряків: перспективи повернення до жовтня

15 Серпня 2019
Звільнення моряків: перспективи повернення до жовтня

Заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль заявила, що дипломатичний шлях звільнення українських військовополонених моряків перейде на «новий рівень».

— Наразі почнеться новий політичний сезон, і для нас також почнеться новий рівень боротьби за наших моряків, — заявила представниця МЗС.

За словами Зеркаль, питання звільнення моряків буде порушено на новій сесії Генеральної асамблеї ООН у вересні.

— Ми продовжуємо боротьбу, залучаємо всіх наших партнерів для тиску на Росію, це питання порушуємо на всіх зустрічах на найвищих щаблях. Його обговорювали під час зустрічі в Осаці, яка була між Путіним і Трампом, — додала вона.

25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки російські силовики незаконно захопили два українські катери «Бердянськ» і «Нікополь», а також рейдовий буксир «Яни Капу», що прямували в порт Маріуполя.

Росія судить українських моряків як кримінальних злочинців — порушників держкордону. Україна вважає їх військовополоненими та вимагає безумовного звільнення.

Міжнародний трибунал з морського права за позовом України зобов’язав Росію відпустити всіх 24 українських моряків. У Кремлі проігнорували вимогу трибуналу.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини