Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

ЗУ-23-2 отримала українські стволи

13 Серпня 2019
ЗУ-23-2 отримала українські стволи

Міністр оборони України підписав наказ № 279 «Про допуск до експлуатації у Збройних Силах України окремих зразків військової техніки» щодо вітчизняного аналогу ствола 2А14 до ЗУ-23-2. Про це повідомив Український мілітарний портал, посилаючись на пресслужбу ДП «Конструкторське бюро «Артилерійське озброєння».

Під час випробувань зафіксували покращення тактико-технічних характеристик у порівнянні з радянським зразком українського аналога КБА40 від ДП «КБ «Артилерійське озброєння». До речі, визначальні відомчі випробування виробу КБА40 відбувалися наприкінці минулого року.  Створення цього ствола відбувалося за власні обігові кошти. ДП «КБ «Артилерійське озброєння» розробило робочу конструкторську документацію та за власною технологією виготовило дослідні зразки 23-мм стволів КБА40 для ЗУ-23-2 на заміну стволів 2А14 радянського виробництва.

ДП «КБ «Артилерійське озброєння» вперше публічно представило ствол КБА40 калібром 23-мм для зенітної установки ЗУ-23-2 (2А14) на виставці «Зброя та безпека – 2017». А вже наступного року під час такого заходу продемонстрували боєприпаси до цієї гармати, розробки та виробництва компанії ТАСКО.

Читайте нас у Facebook
Мітки:
Озброєння та техніка