ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Знову в строю

24 Серпня 2019, 15:32
Знову в строю

У Києві пройшов Марш захисників України. Участь у ході взяли понад десять тисяч людей, які з’їхалися сьогодні до столиці з усіх куточків України. Серед них ветерани ‑ учасники АТО, рідні загиблих, військові капелани, волонтери та усі бажаючі громадяни.

Рух учасників Маршу захисників України розпочався з парку Тараса Шевченка, Далі вони колонною рушили до Хрещатика.

Очолили колону матері і родичів загиблих воїнів на Донбасі.

Учасники ходи з прапорами України, у вишиванках і військових одностроях пройшли вулицею Володимирською, бульваром Шевченка та Хрещатиком до Майдану Незалежності де хвилиною мовчання вшанували бійців, полеглих за рідну Україну.

Атмосфера на Марші захисників була дуже емоційною. Уздовж маршруту колони зібралися сотні людей – вони аплодували ветеранам і сім’ям загиблих, скандували «Дякуємо!» «Героям Слава!», «Україна понад усе!».

За словами організаторів заходу ‑ головна мета Маршу захисників у тому, щоб показати владі, що українці об’єднані, та мілітарна складова у державній політиці має бути, адже Україна веде війну проти російської агресії, і громадяни мусять бачити своїх захисників.

Закінчився Марш на Михайлівській площі, де була проведена панихида за полеглими в боях за незалежність України військовослужбовцями.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини