ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Захистив Україну? – отримай міжнародну підтримку власного розвитку!

8 Серпня 2019
Захистив Україну? – отримай міжнародну підтримку власного розвитку!

Свого часу ти сумлінно виконав свій обов’язок перед Батьківщиною. Не сховався за спідницю дружини та дитячі підгузки. Не втік за кордон. Не купив у лікаря «липову» довідку про енурез. Ти чесно зіткнувся лице до лиця з ворогом у нерівній і важкій битві за незалежність України. Нині ти вже ветеран. Хочеш мати свій бізнес, покращити власні  знання, або отримати зовсім нову для себе спеціальність. Держава та міжнародна спільнота дає тобі такий шанс. Відразу в трьох областях України Львівській, Київський та Дніпропетровській стартував проєкт «Підтримка реінтеграції  ветеранів конфлікту на сході України та їх сімей».  Цей проєкт впроваджується  Агентством ООН із питань міграції за фінансування Європейського союзу, головним координатором проєкту на Львівщині виступає Львівський центр розвитку малого бізнесу.

– Ми вже давно беремо участь в таких спеціальних проєктах, – зазначив віцепрезидент всеукраїнської асоціації керівників бізнесу полковник запасу Олександр Білоус. – Маємо успішні бізнесові проєкти. Наприклад, учасник АТО Микола Стецьків започаткував свою екоферму, де вирощує полуниці. А люди методом зеленого туризму приходять і збирають ягоди. Також ми залучали і членів сімей захисників України.  Як  приклад, можу навести проєкт дружини військовослужбовця Іванни Курач, яка є учителем молодших класів. Разом із нею, за програмою «Мудрик», нами була розроблена концептуальна схема навчання дітей за допомогою гри. За грандові гроші  було закуплено необхідне обладнання, і тепер чимало дітей отримують якісні початкові знання за новою, прогресивною методико нашої землячки.

Стати учасником проєкту і отримати грант до 1 тисячі євро дуже легко. Потрібно зробити всього кілька кроків. Найперший – заповнити анкету за електронною адресою: http://bit.ly/ПрофосвітаВетеранам , потім пройти тренінгові курси, написати та захистити свій бізнес-план.

– Ми допоможемо всім початківцям правильно написати свій бізнес-план, – продовжив Олександр Білоус. – І навіть потім, за потреби, можемо консультувати розвиток бізнесу. Головне не боятись вийти з зони власного комфорту і зробити перший крок.

–Хочу сказати, що подібний проєкт для України новий, – наголосила координатор проєктів МОМ Єршова Ольга. – Але у світовій практиці вони впроваджуються постійно. Отже, сподіваємось на позитивний результат.

Загалом в Україні діє чимало проєктів з підтримки учасників АТО\ООС. Це як психологічна допомога, так і гранди на відкриття власних справ. Потрібно не боятись приступити до самоорганізації свого часу і життя, адже служба в Збройних Силах України та участь у захисті Батьківщини від російської навали, створюють для цього нові можливості та перспективи.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Консультації