ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З початку російської агресії 53 авіатори поклали свої життя за Україну

2 Серпня 2019
З початку російської агресії 53 авіатори поклали свої життя за Україну

Сьогодні, 2 серпня, у Вінниці у Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України з нагоди 15-ї річниці створення виду вшанували тих, хто не повернувся з польоту…

У церемонії покладання вінків і квітів до комплексу «Вшанування пам’яті захисників Вітчизни» взяли участь представники Командування Повітряних Сил та представники органів місцевого самоврядування.

Церемонія покладання вінків і квітів до комплексу «Вшанування пам’яті захисників Вітчизни»
Вшанування пам’яті захисників Вітчизни

Церемонія була небагатослівною, адже всі слова тут — зайві. З початку російської агресії 53 військовослужбовці-авіатори поклали своєї життя за Україну. Два військові льотчики — Костянтин Могилко та Дмитро Майборода — посмертно вдостоєні високого державного звання «Герой України». Їхній подвиг назавжди залишиться у серцях українців.

— За п’ятнадцять років від дня створення Повітряні Сили стали повноправним та боєздатним видом Збройних Сил України, який повною мірою продемонстрував свою ефективність від початку російської агресії на сході країни, — підкреслив командувач виду генерал-полковник Сергій Дроздов. — Повітряні Сили Збройних Сил України в єдиному строю з іншими видами та родами військ Збройних Сил України демонструють героїзм та самовідданість під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини