ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Юні уманчани грають у лазертаг

12 Серпня 2019
Юні уманчани грають у лазертаг

В основі гри – система імітації лазерного бою, яку активно використовують в арміях НАТО

В Україні все більшої популярності набуває військово-спортивна гра лазертаг, суть якої полягає в ураженні гравців і спеціальних інтерактивних мішеней безпечними «лазерними» пострілами. Влучання зараховується, коли промінь з «бластера» суперника потрапляє на сенсори, закріплені на одязі чи амуніції гравця.

Променеві імітатори застосовують як навчальні засоби для проведення занять з тактичної і вогневої підготовки підрозділів армії США. Їх розробили ще на початку 1960-х. Крім заходів бойового вишколу військовиків, потреба в такого роду спорядженні існувала і в контексті вдосконалення методів контролю рівня колективної спроможності та результатів військових навчань.

Нині лазертаг небезпідставно вважають спортом нового покоління. Більшість гравців-аматорів стверджують, що це  видовищна й динамічна гра для дорослих і дітей. Наразі лазертагом захопились не лише у столиці та інших великих містах. Культивують його й у невеличкому місті Умань.

– Гра не лише захоплива й цікава, вона розвиває рухливість, витривалість, окомір, уміння діяти в команді та миттєво приймати рішення під час «бою», – розповів кореспонденту АрміяInform керівник уманського лазертаг-клубу «Ліквідатор» випускник міського педагогічного університету Микола Поліщук. – Але головне те, що лазертаг допомагає дітям і дорослим позбутися комп’ютерної залежності, сприяє дружнім стосункам, активному спілкуванню, здоровому способу життя. Крім того, завдяки цій руханці можна позбутися надлишкової ваги. Як фахівець з педагогічною освітою отримую неабияке задоволення від роботи з людьми, для яких активний відпочинок стає не останнім сенсом буття.

За словами Миколи Поліщука, в клубі не ставлять за мету впливати на вибір майбутньої професії.

– Але, якщо ті хлопці й дівчата, що займаються у нас, стануть чемпіонами в стрілецькому спорті або в майбутньому поповнять лави Збройних Сил, ми пишатимемося ними і розповідатимемо, що їхня кар`єра розпочалась у нашому клубі, – підсумував Микола Поліщук.

До речі, відторік, завдяки ініціативі військкома Уманського об`єднаного міського військкомату полковника Олександра Борисюка, уманські школярі в рамках занять «Захист Вітчизни» знову можуть виконувати стрільби з бойової зброї.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Патріотичне виховання