ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

…Якщо над арсеналом кружляють ворожі беспілотники

15 Серпня 2019
…Якщо над арсеналом кружляють ворожі беспілотники

На базі однієї з військової частин на Хмельниччині відбулися показові методичні заняття із організації бойового чергування із протиповітряної оборони арсеналів, баз і складів зберігання боєприпасів.

До занять залучався керівний склад військових частин, що підпорядковуються Озброєнню Збройних Сил України.

Для учасників зборів змоделювали кілька ситуацій, коли спостерігачі та оператор автоматизованої підсистеми збору, обробки та аналізу інформації про повітряну обстановку «Віраж-планшет» було виявлено проліт над технічною територією арсеналу безпілотного літального апарату.

У першому варіанті чергова зміна використовуючи можливості виробу протидії технічним засобам розвідки «Нота», позбавила управління та зупинила проліт БПЛА. У другому – було продемонстровано дії чергового розрахунку зенітної установки ЗУ-23-2, який несе бойове чергування. Розрахунок отримав команду на знищення безпілотника і успішно її виконав.

− Метою наших зборів є відпрацювання єдиної методики з питань організації бойового чергування із протиповітряної оборони території арсеналів, приведення її до єдиного зразка, надання методичної і практичної допомоги керівному складу частин щодо організації цього важливого питання, – підкреслив начальник відділу безпеки військової служби Озброєння Збройних Сил України полковник Петро Зозуля.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Навчання та тренування, Новини