ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як учасникам АТО/ООС пройти безкоштовне оздоровлення в санаторіях України

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Серпня 2019, 21:47

До кінця 2019-го року в санаторіях у різних куточках України оздоровляться до 600 учасників АТО/ООС із Дніпропетровщини. Кошти на їхнє оздоровлення виділила держава. Нині на курортному лікуванні перебувають понад 70 осіб. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

– Щороку держава виділяє кошти на оздоровлення наших захисників. Учасники АТО/ООС самі вільні обирати санаторій та його місцезнаходження. Все залежить від медичних показань та рекомендацій лікаря, – зазначили в Департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

Там додали, що у літній період бійці віддають перевагу лікувально-оздоровчим центрам у Причорноморському та Приазовському регіонах. Це санаторії Одещини, Миколаївщини, Херсонщини, Запорізької області. Також улітку є великий попит на львівські курорти – «Трускавець» та «Східниця». Восени популярні карпатські оздоровниці, а також хвойні санаторії Київщини та Харківщини.

Курс санаторно-курортного лікування – 18 днів. Він передбачає комплекс оздоровчих заходів, зокрема, фізпроцедури, лікувальну фізкультуру, грязьові ванни, мінеральні води.

Аби отримати безкоштовну путівку, необхідно звернутися до управління соціального захисту за місцем реєстрації. До кінця 2019-го приймають заявки на наступний рік, підкреслили в департаменті.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook