ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як артилеристи вдосконалюють бойову майстерність?

12 Серпня 2019
Як артилеристи вдосконалюють бойову майстерність?

В артилерійської бригаді, яка входить до складу оперативного командування «Південь», відбулися тренування артилерійських розрахунків. Вдосконалювали практичні навички під час розгортання батарей і виконання нормативів  із підготовки до стрільби з закритих позицій і прямою наводкою.

Заняття включали в себе вихід на рубіж відкриття вогню, облаштування позицій, проведення артилерійської розвідки, наведення гармат за цілевказівками корегувальників, дії за ввідними, а також перехід на різні режими ведення вогню. Під час тренування враховували не тільки час виконання нормативів, але і злагодженість дій розрахунків, правильність і послідовність виконання операцій на етапі підготовки до стрільби.

 Ввідні команди керівника занять дозволили перевірити вміння розрахунків впевнено діяти в умовах дефіциту часу, що в складній обстановці вирішує успіх бою. Завдяки бойовому досвіду артилеристів, здобутому в зоні проведення АТО/ООС, сумлінності й ініціативі всі завдання були успішно виконані. Тренування вчергове довели, що артилерійські підрозділи бригади готові до виконання бойових завдань.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл, Навчання та тренування