ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Все, що залежало від Міноборони, ми зробили» – представник відомства про відключення електропостачання будинку, де мешкають учасники АТО

16 Серпня 2019
«Все, що залежало від Міноборони, ми зробили» – представник відомства про відключення електропостачання будинку, де мешкають учасники АТО

Вчора окремі вітчизняні ЗМІ розповіли, що будинок у Гостомелі, де живуть родини учасників АТО, відключили від електропостачання. Як наслідок, окремі мешканці вийшли на пікет під Міністерство оборони України.

Як передає сайт podrobnosti.ua, знеструмити квартири вирішили в сусідній військовій частині. Будівля під’єднана до їхніх електромереж, тож мешканці змушені сплачувати за світло за промисловими тарифами, а це майже вдвічі дорожче, ніж для приватних домогосподарств. Так триває вже 7 років, і наразі борг сягнув півмільйона гривень. У частині кажуть: надавати людям електроенергію за цінами для населення просто не мають права.

– Лінія добудована. Вона офіційно прийнята до власності територіальної громади. Наразі відбувається процедура передачі її до районних електромереж, – повідомила Олена Кислиця, секретар селищної ради селища Гостомель.

Кореспондент АрміяInform з’ясував, що вчора представники Міноборони до пізнього вечора працювали на місці, аби вирішити ситуацію. Нам вдалося отримати коментар від начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ полковника Олега Галушка:

– Сьогодні зранку лінію, яка живить цей будинок, передано на баланс селищної ради Гостомеля. Тому все, що залежало від Міністерства оборони, ми зробили, – повідомив офіцер.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Актуально, Новини