ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Волонтерка Ніна Цибульська – перша українка, яка отримала медаль в Португалії

5 Серпня 2019
Волонтерка Ніна Цибульська – перша українка, яка отримала медаль в Португалії

Широкине,  Піски, Водяне, Юр’ївка… Із початком агресії Російської Федерації маршрут на Схід України для волонтерки Ніни Цибульської став звичним. Хоч жінка й живе вже давно в Португалії, події Майдану не пройшли повз неї. Відтоді – вона завжди із тими, хто потребує допомоги. Щойно приземляється літак із Португалії, Ніна Іванівна із нерозпакованою валізою застрибує у волонтерський бус і мчить до своїх підопічних в район проведення операції Об’єднаних сил. Найбільше допомагає жінка підрозділам, якими опікується громадське об’єднання «ДІЯ».

Як розповіла голова відокремленого підрозділу «ДІЇ» у Хмельницькому Валентина Базилюк, Ніна Цибульська допомагає грошима – і своїми власними, і зібраними діаспорянами в Португалії. У період інтенсивних воєнних дій кошти витрачали на ліки,  ґаджети, форму. Нині волонтери найбільше допомагають із пальним та запчастинами до автомобілів. Але головне для  бійців – увага та материнська підтримка.

Активність Ніни Іванівни не обмежується лише Україною. Вона постійно допомагає співвітчизникам і в Португалії. Так, з нагоди відзначення 272-ї річниці заснування району Фундау (Португалія), за активну позицію та участь у житті міста цього року жінка отримала почесну відзнаку Муніципалітету – медаль «За заслуги».

– Це перша медаль українці в Португалії, – розповіла Армії Inform Ніна Іванівна. –  Чесно, я навіть не чекала на таке визнання моєї роботи, це просто неймовірно. Представники влади міста на урочистому врученні зазначили, що я на це заслужила своєю працею. Весь керівний персонал проголосував за таке рішення президента міста Фундау.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Допомога армії, Новини, Патріотичне виховання