ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові спільно з нацгвардійцями та прикордонниками протидіяли повітряному противнику

16 Серпня 2019
Військові спільно з нацгвардійцями та прикордонниками протидіяли повітряному противнику

У Повітряних Силах завершилось комплексне командно-штабне навчання з протиповітряної оборони держави

До навчання, що відбувалося під загальним керівництвом командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковника Сергія Дроздова, окрім органів управління Повітряних Сил, оперативних груп Сухопутних військ, Військово-Морських Сил та Десантно-штурмових військ, залучалися й представники Державної прикордонної служби та Національної гвардії України.

Лейтмотив навчання – нарощення та підтримання спроможностей органами військового управління сил оборони під час планування та управління силами і засобами під час протиповітряної оборони, удосконалення питань взаємодії з іншими видами Збройних Сил України та складовими сектору оборони у загальній системі ППО держави.

Впродовж практичної фази навчання повітряні цілі виявляли та умовно знищували не лише чергові сили протиповітряної оборони, а й підрозділи створеного локального угруповання. На окремих напрямках повітряному противнику протидіяли авіація, підрозділи зенітних ракетних та радіотехнічних військ, ДПСУ та НГУ. Повітряна обстановка повсякчас нарощувалась. Дії умовного противника імітували  екіпажі тактичної та транспортної авіації Повітряних Сил. Паралельно сили і засоби ППО відпрацьовували завдання зі знищення засобів повітряного нападу противника під час прикриття військ та об’єктів у нових позиційних районах.

У Командуванні Повітряних Сил ЗС України зазначають, що змодельовані під час навчання сценарії дозволяють підготувати як вартових неба, так і сили оборони загалом до дій в умовах швидкоплинної зміни обстановки.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Навчання та тренування