ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Від початку 2019 року у війська поставлено понад 800 одиниць нового і модернізованого озброєння та військової техніки

9 Серпня 2019
Від початку 2019 року у війська поставлено понад 800 одиниць нового і модернізованого озброєння та військової техніки

Сьогодні, 9 серпня, в Клубі Кабінету Міністрів України відбулася пряма телефонна лінія за участю заступника Міністра оборони України Олега Шевчука та представників структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

Під час брифінгу перед початком прямої телефонної лінії заступник Міністра оборони охарактеризував обстановку, що склалася у зв’язку із проведенням операції Об’єднаних сил.

Олег Шевчук нагадав, що у складі медичної служби ЗСУ на сьогодні є 5 санаторно-курортних закладів, які проводять реабілітацію.

— Станом на початок серпня на лікуванні у санаторно-курортних закладах перебуває більше ніж 1 тисяча осіб. Загалом у 2019 році реабілітаційне лікування пройшли понад 1,5 тисячі військовослужбовців, — зазначив заступник Міністра оборони України.

Окрім цього, він розповів, що з початку 2019 року у війська поставлено понад 800 одиниць нового і модернізованого озброєння та військової техніки.

— Силами і засобами ремонтних органів ЗСУ у поточному році відремонтовано більше ніж 2 тисячі одиниць озброєння та військової техніки, — додав Олег Шевчук, говорячи про укомплектованість ЗСУ основними видами озброєння та військової техніки.

За словами Олега Шевчука, оборонне відомство під час підготовки проєкту Бюджетної декларації на 2020–2022 роки визначило три пріоритети.

— Перший: забезпечення своєчасного та повного соціального захисту військовослужбовців, комплектування посад професійними військовими та виплату їм гідного грошового забезпечення. Другий: оснащення військ сучасними зразками озброєння та військової техніки, зокрема виконання доручення Президента України щодо розробки високоточного ракетного озброєння та розвитку морської складової. Третій: матеріально-технічне забезпечення військ, передусім операції Об’єднаних сил, — зазначив Олег Шевчук.

Упродовж двогодинної прямої телефонної лінії заступник Міністра оборони України вислухав проблемні питання громадян та доручив представникам структурних підрозділів вирішити їх та доповісти йому за результатами.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Актуально, Новини