ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветеранам потрібен доступ до професії та нові знання

9 Серпня 2019
Ветеранам потрібен доступ до професії та нові знання

У Veteran Hub відбулася зустріч із представниками ветеранської благодійної організації DANDENONG-CRANBOURNE RSL. У дискусії взяли участь представники ветеранських організацій України, колишні військовополонені, представники засобів масової інформації.

Австралійські гості розповіли про особливості розвитку ветеранського середовища в Австралії, про роботу, фінансування й функціонування ветеранських організацій і висвітлили проблеми, які досі існують у цій царині.

Розмова виявилася особливою тим, що присутні почули кілька відвертих історій іноземних колег, які допомагають зрозуміти, чому люди стають військовими, ризикують собою на війні, як вони потім повертаються до мирного життя. І ці розповіді надихають не тільки ратників, а й звичайних людей. Окрему увагу приділяли залученню колишніх військових до спортивної активності, адже через спорт учасники бойових дій можуть швидко адаптуватися, отримати допомогу та зрозуміти, що за короткий час здатні стати повноправними членами суспільства. Як підкреслювали у своїх виступах учасники зустрічі, чоловікам із пораненнями не просто потрібна допомога, а змога обрати будь-яку стезю, доступ до професії і нові знання.

У жвавій дискусії обговорювали напрямки спільної співпраці в реабілітації ветеранів війни України і Австралії.

Багато часу представники ветеранської спільноти із «зеленого» континенту приділили відповідям на запитання від самих учасників АТО, колишніх військовополонених. Зокрема вістря обговорення концентрувалося довкола аспектів надання медичних і соціальних послуг, психосоціальної адаптації, працевлаштування і створення власного бізнесу. Підняту тут проблематику, за словами учасників зустрічі, обов’язково врахують у процесі спільної розробки програм реабілітації й адаптації ветеранів війни та учасників бойових дій.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Ветерани АТО та ООС, Новини, Соціальний захист