ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вакцинацію Українського миротворчого контингенту в ДР Конго проведуть медики від ООН

13 Серпня 2019
Вакцинацію Українського миротворчого контингенту в ДР Конго проведуть медики від ООН

Минулої п’ятниці в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» відбулася нарада за участю представників Міністерства охорони здоров’я, провідних епідеміологів, інфекціоністів, імунологів, представників громадськості. Від Головного військово-медичного управління Міноборони участь взяв його керівник генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко. Обговорили питання  вакцинації Українського миротворчого контингенту, відправленого до Демократичної Республіки Конго без відповідних профілактичних заходів щодо таких захворювань, як черевний тиф, холера та менінгококова інфекція.

Причини, за яких не відбулася вчасно вакцинація наших військовослужбовців, встановлять правоохоронні органи і службове розслідування, яке перебуває під контролем Офісу Президента України. Учасників розширеної наради цікавило питання, як виправити ситуацію й убезпечити наших миротворців від підступних хвороб. Вивчено та проаналізовано велику кількість документів, відбулося плідне та конструктивне обговорення ситуації, що склалася.

За результатами дискусії учасники наради дійшли висновку: в двотижневий термін слід провести вакцинацію всього миротворчого контингенту 18-го окремого вертолітного загону. Додатково здійснять і медикаментозну профілактику чуми.

У розмові з кореспондентом АрміяInform заступник начальника Головного військово-медичного управління МО України полковник медичної служби Андрій Галушка повідомив, що вакцинацію наших миротворців проведе медперсонал від ООН. Військовослужбовці наступної ротації пройдуть вакцинацію в повному обсязі в медичних установах ЗСУ.

Натепер представники Головного військово-медичного управління беруть участь у підготовці змін до чинного законодавства, щоб упорядкувати саму процедуру вакцинації. Передбачається, що новий склад Верховної Ради розгляне ці зміни вже у вересні.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Актуально, Міжнародне співробітництво, Новини, Новини світу та України