ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Умані побільшало людей в одностроях

8 Серпня 2019
В Умані побільшало людей в одностроях

На базі Уманського об’єднаного міського військового комісаріату четвертий день тривають командно-штабні навчання з офіцерами управління батальйону територіальної оборони.

Розпочались збори з реєстрації офіцерів запасу, отримання обмундирування, стройового огляду. Інтерес до зборів офіцерів запасу виявили Уманський міський голова Олександр Цебрій та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жорницький.

– Навчання управлінської ланки батальйону територіальної оборони  відбувається на базі нашого військкомату вперше, – зазначив в розмові  військовий комісар Уманського об’єднаного міського військкомату полковник Олександр Борисюк. – Головна мета – навчити офіцерів запасу  сучасним формам та методам управління. Тому майже всі керівники та інструктори практичних занять – це люди з бойовим досвідом.

Уманський батальйон зі штатом 532 військовослужбовці був створений влітку 2018 року. Крім уманчан, у його складі  мешканці ще двох районів Черкащини – Христинівського та Тальнівського.

За плечима командира батальйону Руслана Загребельного чотири роки участі в бойових діях на Сході країни. Передати свій досвід, навчити підлеглих тонкощам військової справи, згуртувати колектив – найголовніші завдання комбата. На думку майора Загребельного, штатних посад управлінської ланки батальйону (комбат і начальник штабу) не вистачає. Доводиться чимало часу замість живої роботи з людьми займатися підготовкою документів, складанням звітів, веденням обліку особового складу тощо. Не відпрацьовано в повному обсязі й питання забезпечення штабу батальйону оргтехнікою та іншим майном.

Під час навчання офіцери запасу вже прослухали певний цикл лекцій, виконали вправи зі стрілецької зброї, взяли участь у практичному занятті з тактичної медицини,  дізналися про новинки техніки зв’язку, оновили знання з інженерної підготовки. Попереду – відпрацювання тактичних навичок  відповідно до завдань підрозділів територіальної оборони. Навчання триватимуть до 11 серпня.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Навчання та тренування