Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

В Україні родини українських в’язнів у Росії отримали по 100 тис. грн фінансової допомоги

27 Серпня 2019
В Україні  родини українських в’язнів у Росії отримали по 100 тис. грн фінансової допомоги

“З кінця 2017 року ми вперше виплатили 72 особам, які були звільнені з полону з територій окремих районів Донецької і Луганської областей, по 100 тис. грн. Окрім того, 105 родин політв’язнів отримують також виплати, кожна родина – 100 тисяч грн для того, щоб відвідувати своїх близьких, щоб була надана правова допомога”, – про це під час звіту “Три роки роботи МінТОТ: успіхи та досягнення” зазначила заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО Вікторія Вороніна, повідомляє Укрінформу.

Також, як підкреслила Вороніна, 24 родинам полонених моряків у перші тижні після захоплення було надано грошову допомогу в розмірі 100 тис. грн для кожної родини.

Крім того, представниця МінТОТ наголосила, що у 2019 році відомство розпочало виплати стипендій імені Левка Лук’яненка – стипендія виплачується щомісячно, а приблизний розмір становить 6-7 тис. грн.

Державні стипендії імені Левка Лук’яненка були призначені, зокрема, Роману Сущенку, Володимиру Балуху, Миколі Семені, Олегу Сенцову. Стипендії призначені на період незаконного затримання, утримання і протягом одного року після звільнення.

Фото: AFP

Читайте нас у Facebook
Новини, Соціальний захист