ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі узгодили єдині підходи до організації фізичної підготовки у військах

1 Серпня 2019
В Одесі узгодили єдині підходи до організації фізичної підготовки у військах

В Одесі фахівці з фізичної підготовки і спорту Сухопутних військ Збройних Сил України під час навчально-методичного збору обмінялися новітнім досвідом та вдосконалили рівень професійної та методичної майстерності. Захід традиційно проходив на базі Військової академії (м. Одеса).

Як розповів начальник служби фізичної підготовки і спорту Командування Сухопутних військ ЗСУ підполковник Владислав Суспо, під час заходу також було підбито підсумки за перше півріччя поточного року, надано оцінку роботи та рівня фізичної підготовленості кожного начфіза — учасника збору.

Збори війскових начфізов в Одесі
Збори, що відбулися в Одесі

Окрім теоретичної підготовки, впродовж триденного збору було організовано низку показових і практичних занять з основ гірської підготовки, рукопашного бою, елементів бойової армійської системи «БАрС», апробації фізичних вправ армії США тощо.

Особливо зацікавило учасників заняття з фінансового планування та використання коштів у військовій частині для вдосконалення навчально-матеріальної бази фізичної підготовки і спорту.

За підсумками збору фахівці виробили єдині підходи до організації фізичної підготовки у військах, узгодили план спортивних заходів на наступний період.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Спорт