ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі найсильніших визначила «Звитяга ВМС»

4 Серпня 2019
В Одесі найсильніших визначила «Звитяга ВМС»

Ввосьме військовослужбовці різних силових структур і відомств, а також цивільні атлети збираються разом на турнірі з кросфіту «Звитяга ВМС». Цього разу турнір проходив на базі Військової академії (м. Одеса) і був присвячений Дню Незалежності України та пам’яті загиблого українського воїна Івана Сакаля.

Щодо учасників, то цього разу вони були поділені на дві категорії – військові команди та цивільні, які зі свого боку також були розділені на чоловічі та жіночі підгрупи. Всього участь у змаганнях узяли понад 100 спортсменів, серед яких пів сотні – військовослужбовці.

На турнірі учасники виконували стандарті вправи, які можна комбінувати у безлічі варіацій, з акцентом на гімнастичні елементи як на силу, так і на витримку.

– Дивлячись на кількість учасників, можна сказати, що ми набуваємо загальнодержавного статусу. Тут є представники спеціальних підрозділів Військово-Морських Сил, Національної гвардії України, морської піхоти, а також Інституту ВМС та Військової академії (м. Одеса), – розповів один з організаторів головний старшина Інституту ВМС Ігор Руляк.

Слід зазначити, що переможці отримали чудові призи: путівки на відпочинок за кордон, тактичні годинники тощо. Як повідомили організатори турніру, наступного разу вони планують провести «Звитягу ВМС» в Авдіївці.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини