ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Український «десант» у Європі

19 Серпня 2019
Український «десант» у Європі

Українські музиканти та волонтери в Празі організували благодійні концерти, присвячені підтримці українців, які захищають Україну і Європу від російського агресора. Ветерани російсько-української війни розповіли про службу на передовій і про українських добровольців. Волонтери поділилися історіями про свою діяльність, про допомогу українським військовим.

             Нагородами «Червона калина» та «За жертовність та любов до України» були відзначені активісти, які впродовж російсько-української війни займаються волонтерською допомогою українським захисникам.

  Після урочистостей усі охочі мали можливість придбати патріотичну символіку, виготовлену руками волонтерів, а також картини майданівця Артура Ляховецького.

   За словами Артема Фісуна, громадського діяча та волонтера, серед основних цілей подібних заходів – протидія російській пропаганді, яку агресор активно намагається проводити в європейських країнах.

Далі український «десант» виступить у німецьких містах Фрайбург (23 серпня) і Бамберг (24 серпня), де також відбудуться зустрічі з місцевими жителями. А 25 серпня в місті Гіссен українці зустрінуться з українською діаспорою та візьмуть участь у заходах, присвячених Дню Незалежності України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
MilitaryArt