ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Український алгоритм контролю за якістю військової техніки визнають у Європі

23 Серпня 2019
Український алгоритм контролю за якістю військової техніки визнають у Європі

– Системи військового представництва або військовий контроль в тому чи іншому вигляді існує практично в усіх розвинених країнах, – заявив заступник начальника управління військових представництв Міністерства оборони України полковник Дмитро Колесник під час брифінгу в АрміяInform.

Наприклад, у США структура контролю, що стосується військових, налічує близько 20 тисяч осіб. Це фахівці, які здійснюють контроль виробництва військової техніки та контроль їх розробок. Аналогічні структури існують у всіх розвинених країнах.

Ще один приклад, вже європейської країни – Чеська республіка. У них також існує така система, але в рамках договору між нашими країнами про військово-технічне співробітництво, декілька місяців тому міністерство оборони Чеської республіки зверталися до управління військових представництв Міністерства оборони України з проханням організувати в інтересах міноборони Чехії контроль ремонту вертольотів на Конотопському авіаремонтному підприємстві, на якому знаходиться наше військове представництво.

Тож  міністерство оборони Чехії визнає наші підходи, наш алгоритм контролю і нашу відповідальність за якість військової техніки, яка контролюється представниками МО України в інтересах військового відомства Чехії.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини