ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Учасники АТО/ООС із Миколаївщини отримали грошові сертифікати на розвиток власної справи

2 Серпня 2019
Учасники АТО/ООС із Миколаївщини отримали грошові сертифікати на розвиток власної справи

3 метою соціальної підтримки демобілізованих учасників АТО/ООС у Миколаївській області вже другий рік поспіль проводиться унікальний конкурс на отримання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Цьогоріч в обласному бюджеті на підтримку власного бізнесу для атовців також виділено 1 мільйон гривень. І наразі визначено 20 переможців, які зможуть скористатися своїм правом на отримання одноразової безповоротної допомоги на відкриття власної справи у сумі 50 тис. грн.

Наприкінці липня переможці конкурсу вже отримали свої грошові сертифікати.

У 2019 році на конкурс надійшло 28 проєктів від учасників антитерористичної операції. Проєкти надходили з міст – Миколаєва, Вознесенська, Южноукраїнська, районів області – Снігурівського, Єланецького, Березнегуватського, Кривоозерського, Новобузького, Очаківського та інших.

Галузі, що охоплюють проєкти, доволі різноманітні: металопереробна та деревообробна промисловість, ремонт побутової техніки, бджільництво, відкриття кав’ярні, монтаж електричних систем, вирощування птиці, косметологія, тренажерний зал, надання консалтингової допомоги, ремонтні роботи, вирощування зелені тощо.

Торік у серпні 2018-го миколаївські ветерани вперше отримали грошові сертифікати на відкриття власного бізнесу.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Соціальний захист