ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Вільнюсі відкрито виставку, присвячену полоненим українським морякам

10 Серпня 2019
У Вільнюсі відкрито виставку, присвячену полоненим українським морякам

Посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський разом із співробітниками Посольства взяв участь у відкритті благодійної виставки картин на підтримку моряків ВМС України, котрі перебувають у полоні в РФ, повідомляє прес-центр Міністерства закордонних справ України.

Захід був організований Фондом Євгена Коновальця (м. Каунас) за сприяння литовських і українських волонтерів, Міністерства у справах ветеранів України та Посольства України в Литві.

У відкритті виставки взяли участь відома українська волонтерка Вікторія Христенко, батько одного з полонених моряків Дмитро Ейдер із донькою Габріелою, литовські активісти, представники української громади та ЗМІ.

Учасники заходу мали можливість ознайомитись із картинами, що були написані українськими художниками та  присвячені полоненим українським морякам.

Відбувся також благодійний аукціон картин авторства ветеранів АТО/ООС і членів їхніх родин, кошти від якого будуть спрямовані на допомогу родинам моряків, які незаконно утримуються в Російській Федерації.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Новини світу та України