ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У морської авіаційної бригади сьогодні свято

20 Серпня 2019
У морської авіаційної бригади сьогодні свято

У Миколаєві морська авіаційна бригада Військово-Морських Сил ЗС України відзначає 15-ту річницю з дня створення. Привітав особовий склад бригади командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко.

— Проявленими у 2014 році патріотизмом та мужністю ви викарбували власну сторінку в історії незалежної України, — наголосив керівник національного флоту. — Усі ці роки ви гідно представляєте нашу державу в далеких морських походах, міжнародних навчаннях і операціях, з честю виконуєте завдання з захисту Батьківщини.

Нагадаємо, що 20 серпня 2004 року в селищі Новофедорівка поблизу міста Саки (АР Крим) було створено 10-ту морську авіаційну бригаду Військово-Морських Сил ЗС України. Майже з самого початку створення бригади морські льотчики беруть участь у численних міжнародних навчаннях.

У 2008 році авіаційна група бригади у складі вертольота Ка-27пр, льотних екіпажів та групи забезпечення польотів на борту фрегата «Гетьман Сагайдачний» три місяці виконувала завдання щодо пошуково-рятувального забезпечення в операції НАТО «Активні зусилля». З вересня 2013 року по березень 2014 року авіаційний компонент у складі українського національного контингенту на борту фрегата «Гетьман Сагайдачний» виконував завдання в Аденській затоці у складі сил операцій НАТО «Океанський щит» та Європейського Союзу «Аталанта». У березні 2014 року під час російської агресії морські льотчики, ризикуючи життям, здійснили переліт усіх справних літальних апаратів до Миколаєва, чим зберегли унікальну морську авіацію, яка продовжує виконання бойових завдань в районах проведення АТО/ООС над акваторією Чорного і Азовського морів.

На урочистостях присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто поклав свої життя, захищаючи незалежність нашої держави.

По завершенню заходу найкращих військовослужбовців було заохочено відзнаками начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України та командувача Військово-Морських Сил ЗС України.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини