ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Литві відкрито виставку, присвячену полоненим українським морякам

21 Серпня 2019
У Литві відкрито виставку, присвячену полоненим українським морякам

У Клайпедському гарнізонному будинку офіцерів дипломати Посольства України у Литовській Республіці разом із командувачем литовських Військово-морських сил контрадміралом Арунасом Моцкусом за сприяння Міжнародного благодійного фонду Євгена Коновальця (Литва) та українських волонтерів відкрили виставку картин «Повернення додому» на підтримку моряків ВМС України, котрі перебувають у полоні в РФ. Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України.

У відкритті виставки взяли участь керівництво підрозділів Збройних сил Литовської Республіки, дислокованих у Клайпедському гарнізоні, литовська громадськість, активісти та представники української громади, численні медіа.

У своїх виступах аташе з питань оборони при Посольстві України в Литві полковник Олександр Коберський і командувач литовських ВМС контрадмірал Арунас Моцкус окремо наголосили на важливості проведення зазначеного заходу, який демонструє підтримку полонених українських моряків Збройними силами Литви та її громадянами. Символічним є те, що виставку організовано саме у морській столиці цієї балтійської держави.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
MilitaryArt, Новини світу та України