ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Криму 17 осіб отримали вироки від ухилення від служби в армії РФ

6 Серпня 2019, 10:55

У Криму пройшла 9-а призовна компанія, в рамках якої було заявлено 3400 осіб (Крим – 2800 осіб, місто Севастополь – 600 осіб). Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Правозахисники наголошують, що з початку 2019 року було відкрито 20 нових кримінальних справ за статтею 328 Кримінального кодексу Російської Федерації за ухилення від військової служби в збройних силах РФ. За 17 із них винесено вирок, ще 3 – на розгляді.

Лише у липні місяці цього року за цією статтею стосовно кримчан було винесено 5 вироків. Усього таких справ відкрито щонайменше 69.

Після окупації півострова, в армію РФ призвали 18900 жителів Криму, включаючи місто Севастополь.

Кримська правозахисна група нагадує, що призов кримчан в армію РФ груб порушує норми міжнародного гуманітарного права. Проведення призову жителів окупованих територій до лав армії, що окупувала, а також безперервна на території Криму пропаганда служби в ЗС РФ грубо порушують ст. 51 Конвенції про захист цивільного населення під час війни (Четвертої Женевської Конвенції), а переміщення призовників-громадян України з окупованої території на територію РФ порушує ст. 49 цієї Конвенції.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини світу та України