Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

У Багдаді вибухнув склад з боєприпасами

13 Серпня 2019
У Багдаді вибухнув склад з боєприпасами

Внаслідок вибуху на складі боєприпасів в Іраку щонайменше одна людина загинула і 29 зазнали поранень. Інцидент стався в південному передмісті Багдада.

Видання AP (https://www.apnews.com/921ad896d0be4e20b14cabedae1667c0) повідомило, що, за деякими даними, мова йде про склад, який належить Силам народної мобілізації. Це шиїтська коаліція, що бореться на стороні уряду Іраку проти терористів. Організацію вважають близькою до Тегерана.

Зазначається, що кілька боєприпасів впало біля посольства США. Американське диппредставництво, розташоване в «зеленій зоні» – урядовому кварталі в центрі Багдада, увімкнуло сирени сповіщення, попереджаючи про небезпеку.
За попередньою інформацією, вибухи були спричинені снарядами, що потрапили в базу, яку утримували Хашд аш-Шаабі або Сили народної мобілізації (PMU), розташовані в районі Абу-Дшир.

Місцеві ж ЗМІ передають, що вибухи сталися через пожежу, яка, ймовірно, викликана недбалістю, що призвело до поганих умов зберігання та високих температур. Деталі інциденту з’ясовують.

Новини, Новини світу та України