ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Трамп за повернення Росії до клубу «Великої сімки»

21 Серпня 2019
Трамп за повернення Росії до клубу «Великої сімки»

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп висловився за повернення Росії до клубу найрозвинутіших країн світу, який нині збирається в форматі «Великої сімки» (G7). Про це американський президент заявив 20 серпня перед журналістами. «Гадаю, було би набагато доречніше, якби Росія була серед членів, зокрема G8, тому що багато питань, які ми обговорюємо, стосуються Росії», — зазначив господар Білого дому, цитує німецька агенція новин DW.

Американський лідер також наголосив, що підтримав би відновлення формату «Великої вісімки» (G8), а в разі надходження подібної пропозиції він би «з великою прихильністю поставився б до цього».

Слід нагадати, що участь Росії в клубі найрозвинутіших країн світу, які до 2014 року збиралися в форматі G8, припинили у відповідь на анексію Криму. Відтоді клуб повернувся до переднього формату — G7. Нині членами «Великої сімки» є США, Японія, Німеччина, Велика Британія, Франція, Італія та Канада. Це об’єднання існує з 1975 року.

Цього року саміт лідерів G7 відбудеться з 24 по 26 серпня у Франції.

Примітно те, що Трамп уже не вперше висловлюється за повернення Росії до клубу «Великої сімки». Торік уряди майже всіх країн G7 не підтримали ідею президента США Дональда Трампа повернути до клубу провідних демократій Росію.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини світу та України